Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

Opinie


Zachęcamy do wyrażenia opinii o świadczonych przez nas usługach.

Kursant - Szef Ochrony
11.03.2012
Witam... Chcę zachęcić do korzystania z Usług szkoleniowych Firmy Jaguar... Zdobyte informacje można stosować w praktyce. Panuje zawsze dobra atmosfera i ład. Materiał z łatwością każdy jest w stanie sobie przyswoić. Sama zaś firma działa na wysokim poziomie i jest znana z dobrze wykonywanych usług. Potrzebujesz rozwinąć swoje umiejętności?? Skorzystaj z kursów w Firmie Jaguar. Sprecyzowane działania i predyspozycje... Taki jest właśnie JAGUAR... Pozdrawiam
iro
12.03.2012
Agencja dostosowuje się do kursanta. Bardzo elastyczne szkolenie.Pani Roksana idzie zawsze na rękę. Czy się uczysz czy pracujesz nie ma problemu. Materiały do nauki otrzymujesz niemal od razu przez co wiesz na co w szczególności kłaść nacisk by zdać egzamin w Komendzie. Przede wszystkim bardzo tanio a na tym mi w szczególności zależało. Ja zdałem za drugim razem. (oblałem raz wcześniej samoobronę-mój błąd). Egzamin trudny ale Jaguar Cie dobrze przygotuje. Polecam!
Dominika
13.03.2012
POLECAM W 100%. W firmie zrobiłam kurs na licencję II stopnia. Egzamin zdałam za 2 razem.Profesjonalne podejście organizatorów.Otrzymałam wszystkie niezbędne materiały szkoleniowe w formie papierowej jak i elektronicznej. Zajęcia samoobrony prowadzone przy współudziale policjantów, którzy udzielali cennych wskazówek praktycznej mogących przydać się w pracy ochroniarza. Wykłady z broni jak i zajęcia na strzelnicy prowadzone fachowo.Poza tym miła atmosfera i elastyczne godziny zajęć teoretycznych
kursant
24.04.2012
bardzo fajnA firma polecam!!
Lesio
15.05.2012
POLECAM ... Miła wspaniała atmosfera. Wspaniali instruktorzy , którzy wiedzą co i jak mają przekazać , by kursant się nauczył. Są pomocni , nie tylko w grupie ale i indywidualnie, podchodzą do każdej osoby wyjątkowo. Ja jestem zadowolony ze współpracy. Polecam wszystkim chcącym zostać pracownikiem ochrony. :)
ola
27.03.2013
Jestem bardzo zadowolona z Usług Firmy Jaguar! Bardzo fajna i konkretna firma polecam!!
Piotr
29.04.2013
Polecam wszystkim kurs Pracownika ochrony fizycznej II stopnia w firmie Jaguar w szczególności chciałem podziękować cierpliwym szkoleniowcom za pomoc w przygotowaniu do egzaminów które zdałem za pierwszym podejściem. Pozdrawiam Wszystkich jednocześnie Życząc powodzenia w egzaminach.
Rafał
19.07.2013
Witam a czy jezeli nie zdam za pierwszym razem bo różnie moze byc to ile sie placi za ponowne podejscie ;) ??dzieki z gory i pozdrawiam :)

Dodaj wpis:

Autor
Treść wiadomości